administrace

Brníkov

Obrázky

thumb_37_pohled predni zkouska web.jpg
čelní pohled


Adresa: Brníkov čp. 4
Okres: Litoměřice
Cena: 1600000

Dražební vyhláška

Typ: Dražby
Druh nemovitosti: Zemědělská usedlost
Stav: Vydraženo
Druh dražby: Dobrovolná dražba


Celý popis: Nemovitost se nachází ve středu Brníkova, odsazené od hlavní silnice probíhající obcí malým parčíkem, v poměrně klidné lokalitě, bez významnější zátěže dopravy, bez rušivých vlivů průmyslu či problémových skupin obyvatel usazených v okolí, se stávající obecní zástavbou převážně vesnických rodinných domů. Lokalita rovinatá, přístup k nemovitosti je ze zpevněné místní komunikace. Dopravní dostupnost - vzdálenost k autobusovému spojení do 100 m, vlakové spojení v obci není, nejblíže v Libochovicích. Nemovitost se nachází ve stávající zastavěné části obce, bez střetu s ÚP. Polnosti se nachází v okolí obce, nesouvisle roztroušené v lokalitě.
Brníkov je část obce Mšené-lázně, bez občanské vybavenosti a bez pracovních příležitostí v místě, vzdálená cca 7 km od Mšených lázní. Obec Mšené-lázně je malým lázeňským městečkem - samostatnou obcí, vzdálené od města Roudnice nad Labem cca 15km; od okresního města Litoměřice 27 km; od hlavního města Prahy 45km. V obci je základní vybavenost - škola, školka, pošta, zdravotní zařízení, smíšené zboží, základní služby; veškerá vybavenost obchodu a služeb v Roudnici nad Labem, ve Slaném. Pracovní příležitosti v místě omezené, Mšené-lázně mají dobrou dostupnost Prahy, s pracovními příležitostmi.
Rizika nemovitosti: Sesuv, kritická poloha objektu u vozovky nebyl zjištěn. Výskyt radonu nebyl měřen. Imise, hluk aj.: zásadní nebylo zjištěno. Zátopové území obce stanovené vodohospodářským úřadem: není. Jiné: vybavení RD stáří 30 let - potřeba obnovy, investic; havarijní stav objektu na poz.parc.č.st.6/1 - zbořeniště, špatný stav ostatních vedlejších staveb.
Rodinný dům č.p.4
Objekt přízemní, podsklepený nad ½ ZP 1.NP, zděný, valbová střecha bez podkroví. Dům je situovaný na obdélníkovém půdoryse cca 12,15*9,30 m. Vstup do domu je ze severu z obecního pozemku, okna obytných místností jsou orientací k jihu a východu do zahrady.
Dispoziční řešení:
1.PP - prádelna, sklad, sklípek pod schody, uhelna
1.NP - předsíň, 2x pokoj, kuchyně, obývací pokoj, WC, koupelna
Prostor krovu - půda, stavebně neupraveno.
Konstrukční řešení a vybavení:
Základy – standard. základové pasy, izolace proti zemní vlhkosti; nosná konstrukce zděná z plynosilikátových tvárnic; stropy ploché keramické Hurdis; střecha valbová; krov dřevěný stojaté stolice; krytina tašková; klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu; fasádní omítky břizolitové, kabřincový obklad soklu; vnitřní omítky dvouvrstvé vápenné; vnitřní obklady keramické v hyg.zař.; schody betonové; okna dřevěná špaletová; podlahy betonové, PVC, ker.dlažba; instalace zemního plynu není, PB v kuchyni; vytápění ústřední s kotlem na tuhá paliva; elektroinstalace světelná a motorová;bleskosvod není instalován; rozvod vody studené a teplé; TUV el.bojler; kanalizace standardní s napojením do vl. jímky; vybavení kuchyně - kuchyňská linka, sporák plynový, digestoř; vnitřní vybavení koupelny - vana, umyvadlo, WC s nádržkou; ostatní žaluzie v oknech. Objekt byl kolaudován v r. 1976.
Od výstavby nebyla provedena významnější modernizace. Ke dni místního šetření započato s obnovou podlahy v obývacím pokoji. Popis tech.stavu stavby: stavebně technický stav domu průměrný, vnitřní vybavení ze 70.let vyžaduje již modernizaci
Příslušenství nemovitosti
Vedlejší stavby - stodola, kůlna, přístřešky - velmi špatný stav, zchátralé, podstandardní provedení.
Venkovní úpravy - zpevněné plochy, oplocení, pergola, skleník, opěrné zídky, jímka, přípojky apod., budováno s výstavbou RD.
Zastavěná plocha přízemí: 12,15*9,30 = 113,00m2; Obestavěný prostor 630,00m2.
Opotřebení při stáří nemovitosti 33 let – dožívající konstrukce vnitřního vybavení – 40%
Pozemky
Pozemek parc.č.st.6/2. Druh pozemku vedený v KN: zastavěná plocha a nádvoří. Výměra celkem: 217 m2
Způsob využití: zastavěno z větší části rodinným domem.
Možnost napojení na vodovod, elektro a telefon.
Pozemek parc.č.st.6/1druh pozemku vedený v KN: zastavěná plocha a nádvoří, zbořeniště. Výměra celkem: 763 m2. Způsob využití: zastavěno v severní části objektem v havarijním stavu, při západní hranici již část zbořena, zbylou část tvoří dvorek.
Pozemek parc.č.6
Druh pozemku vedený v KN: zahrada. Výměra celkem: 339 m2 Způsob využití: zahrada ve funkčním celku se stavebním pozemkem, na pozemku se nachází pergola, skleník, trvalý porost zejména ovocných dřevin; pozemek tvoří zázemí k RD.
Pozemek parc.č.695/3
Druh pozemku vedený v KN: ostatní plocha, neplodná půda -výměra celkem: 270 m2.Způsob využití: pozemek se nachází za východně obecní zástavbou.
Zemědělské pozemky - PK
Poz.parc.č.391, 398, 453, 694, 695, 696, 749, 753, 825, 896,
1083, 1111, 1173, 1174, 1175, 1297, 1299, 1300, 1304, 1329/10


Přidat k oblíbeným
Verze pro tisk
Pošlete email s nabídkou přátelům

Tato nabídka byla prohlížena 5336 krát.