administrace
 

PRÁVNÍ UJEDNÁNÍ

Provozovatelem webových stránek na internetové adrese www.kota.cz je firma Korafin, s.r.o.. Jejich obsah je chráněn autorským právem a nelze jej, ani jeho části reprodukovat, rozšiřovat nebo ukládat v jakékoliv podobě bez předchozího písemného souhlasu provozovatele, s výjimkou tisku kopií výňatků z těchto stránek výhradně pro osobní potřebu jejich návštěvníků, nikoliv však pro další šíření.

Provozovatel neručí za nepřetržitý a bezporuchový provoz stránek a neodpovídá za jednání jejich návštěvníků.

Veškeré informace poskytované na stránkách, včetně případných odkazů na webové stránky dalších subjektů jsou nezávazné a provozovatel neodpovídá za jejich správnost, funkčnost a obsah odkazů, ani za jimi nabízené zboží nebo služby.

Pro vstup či využití určitých součástí stránek může být vyžadována registrace návštěvníků a poskytnutí některých údajů o jejich osobě. Poskytnutím údajů při registraci návštěvník uděluje provozovateli souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, s tím, aby jeho osobní údaje mohly být zpracovány k marketingovým účelům (např. analýzy, organizování dalších akcí apod.) pro potřeby obchodní společnosti Korafin, s.r.o.. Návštěvník stránek poskytuje souhlas dobrovolně a může ho kdykoliv odvolat a má právo na přístup k osobním údajům o něm zpracovávaných.